logo


250TL Milli maç kombine bonusu


milli mac kombine bonus

Wonodds Milli Maç Özel Kombine bonusundan Perşembe günü yapacağınız yatırma işlemi için yararlanabilirsiniz. Wonodds Milli Maç Özel Kombine bonusundan yararlanabilmek için CEPBANK yöntemi ile en az 30 TL ve üzeri miktarı para yatırmanız gerekmektedir.Wonodds Perşembe Özel Bonusundan yararlanmak için yatırdığınız para miktarı değerinde kupon oluşturmanız gerekmektedir.

Wonodds Milli Maç Özel Kombine bonusundan yararlanabilmeniz için minimum 30 TL ve üzerinde 4’lü kombine kupon oluşturmanız gerekmektedir. Kombine kuponunuzdaki her bir karşılaşmanın oranı minimum 1.80 olmalıdır. Wonodds Perşembe Özel Kombine Bonusundan maksimum 250 TL Bonus almaya hak kazanabilirsiniz.

Wonodds Milli Maç Özel Kombine bonusundan oluşturduğunuz kombinenizin kaybetmesi halinde yararlanabilirsiniz. Para yatırma işleminizin işlem numarasını (para yatırma satırındaki en soldaki rakam) bonus talep formuna yazmanız gerekmektedir.

Wonodds Milli Maç Özel Kombine bonusundan sadece Perşembe günleri ve sadece 1 kez yararlanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kupon para yatırma işleminden sonraki ilk kupon olarak değerlendirilecektir.

Hemen Paylaş!

    Yorum Yaz

    *

    captcha *